Test Adama / analiza wyników

Na mojej stronie www pojawił się jakiś czas temu Test Adama. Jest pierwszym narzędziem do diagnostyki problemów hormonalnych u mężczyzn. Minął około miesiąc, test wypełniło 33 mężczyzn w wieku od 20 do 35 lat. czyli w kwiecie wieku i męskości. Ale czy napewno  ❓Postanowiłem wszystko opisać i dokonać analizy testu adama. 

wynik testu adama

🆘Zdjęcie ukazuje dwa wykresy z jednymi z ważniejszych pytań. Około 80% mężczyzn deklaruje spadek zadowolenia z życia i brak energii.

Powiem tylko od siebie, że nie wszyscy mają problem z niskim testosteronem. Problemem jest styl życia i dieta. Niestety stresy w pracy, zajadanie ich słodyczami i pęd dnia codziennego jest dla nas „zabójczy”

Poniższe zdjęcie ukazuje że około 50% mężczyzn ma spadek popędu płciowego jest w złym humorze oraz ma problem z wykonywaniem pracy zawodowej. Wiele mówi się o problemach hormonalnych kobiet o hashimot0 czy insulinooporności, a co z mężczyznami ?
Niestety ale mężczyźni również chorują, tylko że się do tego nie chcą się do tego przyznać. Ale nie ma się czego bać, szybka diagnostyka i po kilku tygodniach jesteś jak nowonarodzony. Jeżeli czujesz coś jest nie tak a twoje wyniki badań są na właściwym poziomie, czas najwyższy by to zmienić. Więc nie czekaj wypełnij Test Adama i daj sobie pomóc.

test Adama

Czy mamy 20 czy 40 lat w tej materii wszystko powinno działać.  💪 💪Wiek to tylko ilość doświadczenia życiowego a nie równia pochyła po której jedziemy w dół 

Pisze to ku przestrodze, bo od takich niby błahych rzeczy zaczynają się poważne problemy. Dbajmy o siebie, życie mamy tylko jedno i lepiej jak przeżyjemy je z uśmiechem na twarzy a nie zastanawiając sie czemu „libido już nie takie” i zwalać wszystko na wiek  😉

Pozdrawiam wszystkich facetów, którzy się nie poddają a jeszcze bardziej tych którzy przeczytają ten post i zaczną działać by było im lepiej  💪 💪 💪